Intencje


Porządek nabożeństw

09.12.2018   II NIEDZIELA ADWENTU

7.00    Za + Piotra Czopka w 1. rocznicę śmierci, + żonę Jadwigę, ++ Grzegorza i Marię.

9.00    Za + Bernarda Monia w 10. rocznicę śmierci.                    

10.30  Za + + rodziców Zofię i Edwarda Piróg.

12.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Filipka Przybyły z okazji 1 rocznicy urodzin, oraz o opiekę i Boże błogosławieństwo dla Kacperka, Rodziców i całej rodziny Przybyłów /od babci Aliny/. Błogosławieństwo dziecka rocznego     

15.00  NABOŻEŃSTWO DO NSPJ

18.00  Za + męża Stanisława Pitloka w 9. rocznicę śmierci, oraz ++ z rodziny.    

                               

10.12.2018     PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

6.30    Za + Rafała Kitla /od Pracowników „Wody Polskie”/  

8.00    Za ++ krewnych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i Dusze w czyśćcu cierpiące. 

17.00 Za + + Monikę i Adama Kościelny, ++ rodziców Emę i Jana Kościelny, + Zygfryda Scholz.              

11.12.2018      WTOREK – Dzień powszedni

6.30    Za + Rafała Kitla /od sąsiadów z bloku z Czechowic-Dziedzic/.   

8.00    Za Dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00  Za ++ rodziców Alicję i Augustyna Brudek, + brata Leona, ++ z rodziny i pokrewieństwa.   

12.12.2018    ŚRODA – Dzień powszedni

6.30    Za + Rafała Kitla /od sąsiadów z bloku z Czechowic-Dziedzic/.   

8.00    Za + Grzesia Koniecznego od Nauczycieli PZS nr 2 w Pszczynie.

17.00  Za + Helenę Milewską, ++ dwie siostry i ich rodziców i dziadków, ++ z rodziny i za Dusze w czyśćcu cierpiące.    

 

13.12.2018     CZWARTEK – Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.

6.30    Za + Rafała Kitla /od sąsiadów z bloku z Czechowic-Dziedzic/.   

8.00    WOLNA

17.00  Za + Stefana Laska.

17.00  Za + Romana Kasta, + żonę Elżbietę, ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa i powinowatych.              

             

14.12.2018    PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb.

6.30    Za + Rafała Kitla /od sąsiadów z bloku z Czechowic-Dziedzic/.

8.00    Za + Władysława w 30-ty dzień po śmierci, ++ rodziców z obu stron.  

17.00 Za + Józefa Mamoka, + Jadwigę Polczyk, ++ córki Janinę i Halinę, + synową Weronikę oraz ++ zięciów Jerzego i Bogdana, a także za Dusze w czyśćcu cierpiące. 

18.30 RORATY DLA MŁODZIEŻY. Za ++ rodziców Stefana, Marię i Józefa, oraz + brata Henryka.   

 

15.12.2018     SOBOTA – Dzień powszedni

   6.30     Za + Józefa Patalonga w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron.

8.00    Za ++ Paulinę, Henryka Seweryn, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18.00  Za + Helenę Margoniew. 

 

16.12.2018   III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

7.00    Za + Cecylię Grygier, + męża Ludwika, + zięcia Ryszarda, ++ z rodziny Grygier, Kuś, Waleczek, Szpak, Nazar, Stabach, ++ Martę i Jana Jaromin. 

9.00    Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Pszczyńskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 75. rocznicy urodzin Róży Czopki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Solenizantki i całej rodziny. TE DEUM                   

10.30  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB Pszczyńskiej i Wszystkich Świętych dla Genowefy z okazji rocznicy urodzin, oraz dla całej rodziny, a dla + męża Pawła o radość życia wiecznego. TE DEUM

12.00  Za + Rozalię Świątek w 30 rocznicę śmierci, + + Herberta i  syna Zenona, ++ z rodziny Świątek i Żelazo.     

15.00  NIESZPORY

              18.00   Za + Antoniego Mendyka.