Plan odwiedzin duszpasterskich 2018/2019


 

Plan odwiedzin duszpasterskich rodzin w parafii Wszystkich Świętych w Pszczynie w roku 2018/19

 
Kolędę rozpoczynamy w soboty i niedziele o godz. 13.30, a w tygodniu o 15.30.
 

01.12.2018 sobota

Sucharskiego od nr 1 do nr 22

Tulipanów od nr 1

 

02.12.2018 NIEDZIELA

Astrów od nr 2, Parkowa od nr 18

Różana od nr 1

 

09.12.2018 NIEDZIELA (OD GODZ. 14.30)

Katowicka od Pszczynki do Ronda św. Jadwigi

Złocieni od nr 27

 

14.12.2018 piątek

Storczyków od nr 26

Krokusów od nr 9 do nr 1

 

15.12.2018 sobota

Partyzantów obie strony od nr 16 i nr 13 do nr 1

Partyzantów obie strony od nr 18 i nr 21 do końca

 

16.12.2018 NIEDZIELA

Maków od nr 2 (od ul. Hallera)

Bratków od nr 20 (od końca)

 

27.12 2018 czwartek

Narcyzów obie strony od nr 19a i nr 26 do nr 1 i nr 2

Narcyzów obie strony od nr 21 i nr 28 do nr 33 i nr 48

 

28.12.2018 piątek

Roehricha od nr 1 i nr 4 do końca

Pukowca od nr 30. Wspólna

 

29.12.2018 sobota

Złote Łany od nr 40a i nr 21 do nr 1 i nr 2

Hallera nr nieparzyste od nr 73 do nr 5

 

30.12.2018 NIEDZIELA

Braci Jędrysików  numery: 1, 1a, 2c, 2d. 5, Hetmańska. Hallera nr parzyste od nr 52 do nr 38

Hallera nr parzyste od nr 36, Hubalczyków, Hallera c.d. do nr 2

 

02.01.2019 środa

Szarych Szeregów, Zuchów, Druhów, Czwartaków

Ułańska, Harcerska

 

03.01.2019 czwartek

Złoty Kłos od nr 3 i nr 4 (od początku), Huzarska, Kosynierów

Kasztelańska, Legionów, Wielo Droga od nr 2a (od początku)

 

04.01.2019 piątek

Rymarska, Bednarska od nr 5

Tkacka od nr 9, Piwowarska od nr 2

 

05.01.2019 sobota

Piastowska nr nieparzyste od końca

Piastowska nr parzyste od końca

 

06.01.2019 NIEDZIELA

Rynek od nr 22 do nr 3

Warowna od nr 29 do nr 51

 

07.01.2019 poniedziałek

Basztowa od nr 7 do nr 1, Warowna od nr 23, Plac Targowy, cd Warowna do nr 1

Garncarska, Bramkowa, Strażacka

 

08.01.2019 wtorek

Bankowa nr 4, Piekarska od nr 10

Ks. Bp Bogedaina od Ronda do Szkoły Podst. oraz Kopernika od Szkoły Podst. do nr 1 obie strony

 

09.01.2019 środa

Kopernika nr nieparzyste od nr 17 do nr 29, dr. Antesa nr 2

Kopernika nr nieparzyste od nr 39 do nr 31

 

10.01.2019 czwartek

Kopernika nr parzyste od nr 32 do nr 50

Kopernika nr parzyste od nr 62 do nr 52

 

11.01.2019 piątek

Batorego nr nieparzyste od nr 25 do nr 3

Batorego nr parzyste od nr 28 do nr 2

 

12.01.2019 sobota

Młyńska od nr 5 i nr 6, Bielska nr 1, W. Polskiego od nr 23 do nr 15

W. Polskiego od nr 13 do nr 1

 

13.01.2019 NIEDZIELA

Dworcowa nr nieparzyste od nr 29 do nr 1

Dworcowa nr parzyste od nr. 40 do nr 2

 

14.01.2019 poniedziałek

Sokoła od nr 1 do nr 6

Broniewskiego: domy i blok nr4 (blok od mieszkania nr 1)

 

16.01.2019 środa

Męczenników Oświęcimskich od drogi DK 1 do przejazdu kolejowego

Chrobrego od nr 1, Kilińskiego

 

17.01.2019 czwartek

Willa Szaeffera od nr 32, Plac Zwycięstwa, Al. Kościuszki - strona nieparzysta do nr 1

Prusa od nr 15, Nałkowskiej od nr 1

 

18.01.2019 piątek

Józefa Brudnego od nr 5 i nr 4

Plac Dworcowy od nr 1 oraz 3-Maja od nr 11

 

19.01.2019 sobota

Poniatowskiego od nr 1

Polne Domy nr 54a - 80 (tylko parzyste) oraz nr 101 - 69 (tylko nieparzyste)

 

20.01.2019 NIEDZIELA

Polne Domy nr nieparzyste od nr 67 do nr 11

Polne Domy nr parzyste od nr 52c do nr 6

 

21.01.2019 poniedziałek

Katowicka nr nieparzyste od Szkoły Podst. do nr 3

Katowicka nr parzyste od nr 74 do nr 34

 

22.01.2019 wtorek

Francuska od nr 1, Szymanowskiego nr 1, Chopina od nr 10

Żorska od końca (od bloku nr 8)

 

23.01.2019 środa

Wodzisławska 3, 5 (blok) - od mieszkania nr 1

Wodzisławska 9 (blok) - od mieszkania 9/A/1

 

24.01.2019 czwartek

Wodzisławska - domy - od nr 38, Szaraków, c.d. Wodzisławskiej do nr 11 (oprócz bloków)

Krucza od nr 3c, Słowicza

 

25.01.2019 piątek

Pionierów od nr 1 i nr 2 (cała)

Piaskowa od nr 5 do nr 65

 

28.01.2019 poniedziałek

Żeglarska

Sybiraków, Bieruńska nr nieparzyste od nr 63 do nr 19

 

29.01.2019 wtorek

Braci Jędrysików numery 5k i 5l (za wyjątkiem nr 1, 1a, 2c, 2d, 5) oraz od nr 2 do nr 36

Bieruńska nr parzyste od nr 84 do nr 34

 

30.01.2019 środa

Bieruńska od przejazdu kolejowego do Ronda św. Jadwigi- obie strony

Lotników od nr 1, Czołgistów od końca (nr 26)

 

31.01.2019 czwartek

Studzienicka obie strony od nr 33 i nr 20a do nr 1 i nr 2

Studzienicka obie strony od nr 35 i nr 24, Kawalerzystów, c.d. Studzienickiej do nr 59 i nr 44

Marynarzy, Grenadierów, Piechurów od końca (nr 16), Saperska od nr 1