Poprzedni wikarzy


 

Wikariusze i inni duchowni pszczyńskiej parafii Wszystkich Świętych

 

1.  Wojciech Pieczkowski 1658-1659

2.  Jan Michałowski 1660

3.  Marcin Kosakowski 1659

4.  Wawrzyniec Navarius 1660

5.  Bartłomiej Richwalski 1660

6.  Grzegorz Witkiewicz 1661-1663

7.  Marcin Prokop Anserus 1662-1664

8.  Walenty Bięczycki 1662-1663

9.  Czesław Przyborski 1664

10. Jerzy Frankowicz przed 1683

11.  Jakub Ferdynand Kallari 1686

12. Marcin Matuszewicz 1688-1691

13. Stanisław Szepeciyński 1690-1691

14. Paweł Antoni Bargieł 1691-1693

15. Andrzej Kazimierz Choliński 1694-1695

16. Franciszek Tremblowicz 1694-1697

17. Andrzej Pluciński 1696-1710

18. Wojciech Białkowicz 1697

19. Jan Petricius 1697-1701

20. Jan Fabricius 1698-1701

21. Piotr Józef Piszczek 1703-1715

22. Pintor Wojciech 1703

23. Jerzy Antoni Odrobiński 1708-1711

24. Henryk Ksawery Szalastowicz 1711-1717

25. Wawrzyniec Kapłanek 1715-1718

26. Jan Wołkowicz 1717-1718

27. Wawrzyniec Zabrzeski 1719-1731

28. Antoni Jan Łaczyński 1719

29. Szymon Leopold Nowak 1720-1722

30. Jan Bernard Słoniński (Słonina) 1722-1745

31. Paweł Hus 1731-1736

32. Bartłomiej Juchowicz 1736-1741

33. Franciszek Latosiński (Latocha) 1742

34. Jan Puntz (Punsch) 1742-1752

35. Jan Kanty Dłubisiński 1746-1747

36. Franciszek Osiecki 1748-1749

37. Franciszek Murzynkowicz 1749-1763

38. Tomasz Trzebień 1753-1768

39. August Stanisław Kroczek 1767-1773

40. Piotr Niepala 1773-1803

41. Jerzy Surówka 1784-1785

42. Królik 1787-1788

43. Benke 1790-1791

44. Fryderyk Borówka 1792-1794

45. Walenty Hanussek 1799-1803

46. Marcin Czardyban 1804-1810

47. Drabik 1804

48. Folwarczny 1807-1808

49. Domański 1810

50. Hugon Ohl 1871-1879

51. Hausenke 1882-1883

52. Herman Fuchs 1886

53. Kosiolek (Karol Koziołek) 1887-1888

54. Teodor Hanik 1893

55. Otton Pfleger 1899

56. Maksymilian Rieger 1900

57. Brenner 1902

58. Józef Nieastrój 1902

59. Adolf Pitynek 1902

60. Dr Paweł Lukaszczyk 1904

61. Alojzy Kozelek 1904

62. Karol Huebner 1906

63. Eryk Franiel 1907

64. Jerzy Schulz 1910

65. Józef Herdzin 1912

66. Antoni Kubina 1913

67. Aleksander Kuroczik 1913

68. Leon Urbański 1913

69. Hubert Oliwa 1919

70. Filip Bednorz 1923

71. Maksymilian Świerkot 1924-1929

72. Franciszek Kałuża 1930-1932

73. Marian Spychalski 1932

74. Pawelczyk 1932

75. Konstanty Niechoj 1933-1935

76. Władysław Marchlewicz 1935

77. Władysław Branny 1936-1939

78. Władysław Pruski 1936-1939

79. Paweł Kita 1936-1939

80. Albert Stefan 1940-1941

81. Erwin Socha 1940-1945

82. Józef Kuczera 1941-1949

83. Stanisław Czerwionka 1945-1947

84. Jan Rzepka 1947-1948

85. Józef Tchórz 1948-1950

86. Jan Smolicki 1949-1949

87. Franciszek Strauch 1949-1951

88. Franciszek Skutela 1950-1954

89. Franciszek Brzoza 1952-1954

90. Emil Święszek 1954-1955

91. Józef Żołdak 1954-1961

92. Paweł Szmidt OMI 1955-1958

93. Antoni Baszton 1957-1959

94. Alfred Sowa 1958-1959

95. Józef Węglorz 1959-1960

96. Alojzy Ostrowski 1959-1960

97. Włodzimierz Pielerz 1960-1963

98. Eugeniusz Szyszka 1961-1964

99. Rudolf Gaweł 1962-1965

100. Henryk Skorupa 1963-1965

101. Józef Duda 1964-1967

102. Józef Żurek 1965-1969

103. Paweł Laby 1965-1969

104. Leon Połednik 1967-1972

105. Piotr Zegrodzki 1969-1972

106. Józef Jaksik 1969-1972

107. Antoni Mazur 1972-1981

108. Henryk Jośko 1972-1975

109. Hubert Seweryn 1972-1976

110. Stefan Gruszka 1973-1975

111. Antoni Kuś 1975-1978

112. Piotr Płonka 1975-1978

113. Benedykt Fojcik 1976-1979

114. Józef Marek 1978-1982

115. Zbigniew Powada 1978-1982

116. Stanisław Garbocz 1979-1982

117. Marek Macewicz 1982-1985

118. Stefan Sputek 1982-1983

119. Józef Szulik 1982-1983

120. Arkadiusz Knefel 1983-1987

121. Marek Blinda 1985-1989

122. Krzysztof Ksol 1987-1989

123. Tadeusz Stachoń 1989-1994

124. Krzysztof Anczok 1989-1992

125. Damian Suszka 1992-1995

126. Joachim Tyrtania 1994-1995

127. Alfred Tatarzyn 1995-1997

128. Zdzisław Tomziński 1995-1997

129. Andrzej Sarota 1996-1997

130. Roman Imiołczyk 1997- 2001

131. Tomasz Żołna 1997- 2000

132.Marek Ogrodowicz 2000-2004

133. Rafał Nakonieczny 2001- 2002

134. Adam Jureczka 2002- 2008

135. Marek Brewko 2002- 2008

136. Krzysztof Mielnik 2004- 2007

137. Marian Neugebauer 2007- 2009

138. Arkadiusz Rząsa 2007- 2010

139. Ryszard Chwała 2008- 2010

140. Tomasz Dębek 2008-2017

141. Bartłomiej Sajdok 2010-2013

142. Jan Sołtysik 2013-2015

143. Mateusz Krupa 2014-2017

144. Andrzej Cioska 2017-2020

145. Łukasz Piper 2017-2021

146. Łukasz Rączka 2020-

147. Grzegorz Wieczorek 2021-2022

Strona wykorzystuje do ustawien jezykowych pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te nie zawieraja danych osobowych i nie zmieniaja konfiguracji komputera.  Rozumiem  Dodatkowe informacje